Firmas vēsture

Latviešu

Kompānijas vēsture

1939 - 1945

Beaphar/logo

Kompānija Beaphar tika izveidota arv Mr Bernard Aa Otrā Pasaules kara laikā.Uzņēmums tika nosaukts pēc tās dibinātāja Beaphar = Bernardi Aa farmācija, izrunā: [beafar]. Mr Aa ievērojami ietekmēja viņa vectēvs, kurš bija dzirnavnieks, un liels mājdzīvnieku mīļotājs , kas kalpoja homeopatisko līdzekļu suņiem un kaķiem virziena attīstībai.

1950 - 1970

historie1

Beaphar.kompanijas attīstība. Sākās pirmā veterinārā produkta Staupecid ražošana , kam seko citi veterinārie preparāti.

1974

uzņēmums paplašinās, pārņem darbības, ko veic uzņēmums, kas specializējas uz minerāliem produktiem suņiem un kaķiem, kā arī citu uzņēmumu, kas ražo barību putniem. Dibinātāja dēls Henks J. Aa nodibināja savu pirmo meitas uzņēmumu ārpus Nīderlandes - Beaphar GmbH Vācijā

1979

Paplašināšanās turpinās .Liels solis veterinārmedicīnas pasaulē - zinātnes pētniecības departamentā attīstība.Uzņēmums rada savu pētniecības laboratoriju.

historie2

1993

Pēc astoņu gadu rūpīgas izpētes, firma saņem ražošanas un pārdošanas atļauju insektoakaricīdiem pilieniem "Spot on" no blusām un ērcēm. Beaphar kļuva par vienu no pirmajiem uzņēmumiem, kas ir reģistrējuši šāda veida aizsardzību pret parazītiem.

1994

Beaphar pārņem Sherleys - britu kompāniju, kas ir meitas uzņēmums Šveices ķīmijas un farmācijas gigantam Ciba Geigy (Novartis), un tā sākas viņas autoritāte Britu salās.

2000

noved pie meitas uzņēmumu izveides Beaphar Āzia, Beaphar Polska un Beaphar easter Europe (Čehijā, Slovākijā un bijušā PSRS valstis).

2007

pievienojās britu uzņēmum Sinclair - speciālists ārstniecisko preparātu ražošanā dzīvniekiem. Abas komandas (Sinclair un Beaphar UK) tika apvienotas, un kļuva par lielāko pārdevēju tirgū savā teritorijā.

2008

2009

Beaphar UK ieguva prestižo titulu "Manufacturer of the Year."

2014

Šodien Beaphar izplatījies visā pasaulē, pārdod savu produkciju vairāk nekā 80 valstīs, un ir absolūts līderis tirgū.

 
Vai jūs zinājāt, ka? Daudzīm kāķiem nav skropstu.
interneta veikals veikali
 
  • Nepārpilda jūzu pasta kastīti
  • Biļetens tiek sūtīts vienreiz mēnesī
  • Neeksistē reklāmas buklets
  • Sniedz noderīgu informāciju un padomus
  • Saņemiet mūsu avīzi


Kāds ir jūsu mājdzīvnieks?


Sadarboties ar mūsu jauno video. Parakstīties uz mūsu jauno video! Abonēt! Parakstīties uz video


 

Sledujte nás na instagramu Instagramu